Drodzy JUG’owcy!

Nowy Rok tuż tuż, a w następny czwartek noworoczna prelekcja! Tym razem zostanie nam przedstawiona wyjątkowa koncepcja przyszłości technologii 😉. Na siódmej edycji Bielsko-Biała JUG będziemy mieli okazję wysłuchać Tomka Kisera, który wystąpi z tematem:

Wpływ technologii wykładniczych na nasze życie, najbliższą i ‚nienajbliższą’ przyszłość.
(Impact of exponential technologies)

https://www.meetup.com/Bielsko-Biala-JUG/events/236556024/

Abstract

Jak zmienia się nasz świat? Czy przyszłość jest szansą czy zagrożeniem? Co się będzie się działo w technologii i jak to wpłynie na nas wszystkich? Jak w dobie botów, autonomicznych aut, AI, VR, AR, ML, QC i setki innych skrótów przetrwać i wyjść na swoje? O tym i o wielu innych aspektach technologii w naszym życiu na podstawie wykładów Phd Petera H. Diamandisa i kilku innych opracowań opowie Tomek Kiser.

Bio:

Wiceprezes zarządu Ailleron SA, odpowiedzialny za sektor Telekomunikacyjny. W branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, gdzie w Wind Telecom odpowiadał za marketing usług i produktów telekomunikacyjnych, a później za rozwiązania chmurowe. Od 2008 roku w Wind Mobile (obecnie Ailleron) odpowiadał za rozwój biznesu z pozycji członka zarządu. Od 2014 roku Wiceprezes zarządu.

Bielsko-Biała JUG życzy Wszystkim fantastycznej zabawy sylwestrowej! 😀
Oby rok 2017 obfitował we wspaniałe doświadczenia, emocje oraz takie przełomowe wydarzenia, dzięki którym staniemy się lepszymi ludźmi!.

Do zobaczenia we czwartek!

Galeria zdjęć