Startujemy z naszym piątym spotkaniem! 😉 Już w czwartek wystąpi Jarosław Czub znany Wam zapewne ze spotkań BB-JUG ale możliwe, że również z Bielskich DWO gdzie występował jako prelegent.

Bio:

Jarosław Czub – programista. Na co dzień tworzący backend do systemów przetwarzających dane. Główne motto w programowaniu: „Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest kwestią chęci, czasu i pieniędzy”. W wolnych chwilach pasjonat demosceny, który młodość spędzał z Paulą, Lisą i Alicją.

Abstract:

Microservice – czy to lekarstwo na małą wydajność aplikacji? A może są rzeczy na które warto zwrócić uwagę wykorzystując microserwisy. W pierwszym BB-JUG Sławomir Jachowicz przedstawiał wykorzystanie Spring Cloud do tworzenia microserwiów. Dlatego w tej prelekcji postaram się przedstawić inne narzędzia, które pozwolą ułatwić nam życie. W małym demo spróbuję przedstawić połączenie microsewisów stworzonych w dwóch różnych językach.

Zapraszamy Wszystkich zatem na piąte spotkanie Bielsko-Biała Java User Group, które odbędzie się we czwartek 3 listopada 2016 roku na ATH budynek L sala 131 o godzinie 18:00.

Po spotkaniu udajemy się do Wirtuozerii gdzie będzie można porozmawiać o Microservice’ach lub na inne tematy (jeśli ktoś lubi). 😉

Do zobaczenia we czwartek!

Galeria zdjęć