Zapraszamy Wszystkich na trzecie spotkanie Bielsko-Biała Java User Group, które odbędzie się we czwartek 1 września 2016 roku na ATH budynek L sala 120 o godzinie 18:00. Koło RESET ATH udostępniło dla nas audytorium z WiFI. Będą napoje oraz przekąski ufundowane przez naszego stałego sponsora.

Po JUGu prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na afterparty! Zapisy tutaj: https://www.meetup.com/Bielsko-Biala-JUG/events/233565131/

Aby dołączyć do grupy wystarczy zarejestrować się na meetup oraz przyjść na spotkanie.

Będą miały miejsce dwie prelekcje:

___

Mateusz Lubański – „Liquibase w praktyce” // zdalnie z Wiednia

Czy utworzenie bazy danych od zera jest proste jak jedno kliknięcie? Czy jesteś w stanie sprawdzić kto i kiedy wprowadził zmiany? Czy potrzebujesz wsparcia dla kilku silników bazodanowych? Na te i na wiele innych pytań dostaniesz odpowiedź na mojej prelekcji.

Mateusz: Obecnie pracuję w Austryjackim startupie Omnetric, na codzień mieszkam w Wiedniu. Ostatnich 5 lat miałem okazje pracować w kilkunastu projektach w wielu branżach: telekomunikacja (sieci komórkowe), medycznea (szpitale), finansowa (banki), publiczna (urzędy skarbowe, elektrownie). W pracy jestem wielkim fanem Agile i Scrum. Mój profil: https://www.linkedin.com/in/mateuszlubanski

___

Henryk Konsek – „Docker”

Docker zmienił sposób w jaki myślimy o wdrażaniu aplikacji. Jeżeli interesuje Was szybkie wprowadzenie do tej niezwykłej technologii, zapraszamy na wykład Henryka Konska. W trakcie wykładu omówione zostaną podstawy Dockera, aby pokazać jak kontenery mogą pomóc developerowi w codziennej pracy. Jednak Docker to jedynie początek niezwykłej podróży w świat kontenerów. Opowiemy również o tym, jak technologie takie jak Kubernetes lub OpenShift mogą zostać dodane do naszej kontenerowej mikstury, tak aby korzystanie z Dockera było możliwie bezbolesne.

Henryk: Informacje o Nim znajdują się tutaj: https://twitter.com/hekonsek – Polecamy kliknąć 😉

___

Będzie loteria nagród ufundowanych przez sponsorów. Zapraszamy wszystkie osoby, które mają ochotę podyskutować o Javie.

… niech nasza wiedza się rozprzestrzenia!

Galeria zdjęć