Zapraszamy Wszystkich na drugie spotkanie Bielsko-Biała Java User Group, które odbędzie się we czwartek 4 sierpnia 2016 roku na ATH budynek A sala 104 o godzinie 18:00. Mimo trwających wakacji koło RESET ATH udostępniło dla nas salę z dostępem do wi-fi. Będą napoje oraz przekąski ufundowane przez sponsora.

Aby dołączyć do grupy wystarczy zarejestrować się na meetup oraz przyjść na spotkanie.

Na początku spotkania przywitamy nowych uczestników i porozmawiamy na temat kierunku rozwoju grupy.

Będą miały miejsce dwie prelekcje:

„Java 8+ powered by Javaslang”

Prelegent: Arkadiusz Jurasz – Programista Java specjalizujący się w systemach typu „back-end” obecnie pracujący w firmie Coderion gdzie zajmuje się tworzeniem systemów transakcyjnych dla instytucji finansowych. W wolnym czasie poszerza swoją wiedzę w zakresie programowania funkcyjnego oraz tematyki związanej z big data. Zainteresowania to technologie związane z platformą JVM.

oraz

„TeamCity + GitLab + SonarQube”

Prelegent: Robert Bidas – Mąż, ojciec trójki dzieci, programista, survivalowiec z mocnym militarnym skrzywieniem, własciciel „Esencjal”. Obecnie zajmuję się szeroko pojętą Javą, szczególnie od strony backendu. Staram się w swoim życiu stosować filozofię slow life. Wiedza i spryt to też narzędzia, tego nauczyłem się w lesie.

Jak ostatnio, pomiędzy nas zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów.

Zapraszamy stałych uczestników 😉 oraz wszystkich nowych grupowiczów, którzy mają ochotę podyskutować o Javie.

Niech nasza wiedza się rozprzestrzenia!

Galeria zdjęć

Nagrody