Ailleron – sponsor, który wspomógł grupę finansowo. Firma umożliwiła dopięcie organizacji warsztatów MongoDB na ostatni guzik. Dziękujemy! 🙂

Ailleron to wiedza i doświadczenie ponad 400 inżynierów, oddziały w Europie, USA i Australii, oraz rozwijająca się sieć partnerów, pozwalają skutecznie dostarczać najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, które są wybierane przez najlepsze marki w swoich sektorach.

Innowacje firmy zostały wielokrotnie wyróżnione na arenie międzynarodowej m.in. na Finovate w Nowym Jorku i Dolinie Krzemowej czy Mobile World Congress w Barcelonie. W kraju jest wielokrotnym laureatem Hitu Roku, Gazeli Biznesu czy Diamentów Forbsa. Współpracuje z uczelniami i jednostkami badawczymi w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ailleron jest globalną, technologiczną firmą, tworzącą pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Flagowe produkty firmy – LiveBank, Ringback Tones i iLumio są z powodzeniem stosowane na całym świecie, umożliwiając jej klientom pozyskanie przewagi rynkowej dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz cyfrowych kanałów komunikacji.

Spółka notowana na GPW, powstała z połączenia Wind Mobile i Software Mind.